Pomůžeme Vám na Vaší cestě Vzhůru

Váš partner v oblasti
on-line marketingu.

V oblasti propagace a on-line marketingu se zaměřujeme na Branding společnosti, tvorbu webových stránek, SEO, propojení on-line platforem a sběry dat, PPC kampaně a re-marketing.

UNITY PRO

Pomáháme Vám zorientovat se na poli on-line marketingu

Prostředí on-line světa může být pro mnohé lidi složité a z počátku se v něm člověk lehce ztratí. Existují nespočet různých druhů a nabídek reklamy a tak častokrát sami nevíme, která nabídka reklamy je skutečně k užitku a která nikoliv. Kterou firmu či dodavatele zvolit na jakou práci a co ze všech oněch služeb skutečně využít.

Jelikož je tento status velmi častý, rozhodli jsme se lidem v této problematice pomoci, vysvětlit jim a zároveň nabídnout ty jim produkty, které vychází ze samé podstaty internetu.

Webové stránky, PPC či jiné proklikové kampaně v rámci různých vyhledávačů a sociální média - toto reálně funguje a výsledky jsou skutečné a měřitelné.

NABÍDKA PRODUKTŮ

Co můžeme udělat pro Vás?

Webové stránky

Vytvoříme pro Vás webové stránky na míru Vaším službám i požadavkům. Od jednodušších webů, až po e-shopy.

Branding

Zařídíme pro Vás Branding Vaší firmy - tvorba loga vč. logotypu, vizitky, tiskoviny, letáky, bannery a další materiály.

SEO analýza

Máte zájem o skutečné využití potenciálu webových stránek? Web na základě SEO analýzy pro bezkonkurenční dohledatelnost.

Copywriting

Zajistíme pro Vás profesionální texty na webové stránky, letáky či jiné materiály, anebo budeme pravidelně přispívat příspěvky do Vašeho blogu.

PPC

Bezkonkurenční služby PPC reklamy - cilte na ty správné zákazníky a znásobte procenta konverze.

Social Media​​

Zakládání

PORADENSTVÍ A PRÁVNÍ PODPORA

Poskytneme Vám profesionální poradenství

Pro naše klienty zajišťujeme poradenství na poli on-line marketingu.

Na osobní schůzce anebo telefonickém či jiném hovoru s Vámi projdeme a vysvětlíme Vám, co a jak na internetu funguje. Zkonzultujeme s Vámi Vaši představu a záměr v on-line prostředí a řekneme Vám, které produkty pro Vás mají smysl a přínos.

Během konzultace se s Vámi můžeme zaměřit na řešení konkrétní problematiky anebo začít úplně od začátku a projít celkové fungování veškerých služeb a jejich přínos a postupně směřovat k Vašim otázkám.

Dále Vám po konzultaci pomůžeme s konkrétními úkony, ať už potřebujete odstranit starý web anebo převézt jeho vlastnictví pod sebe, zrušit svoji prezentaci na nějakém internetovém portálu nebo vypnout či přenastavit aktuální marketingové kampaně, jsme Vám k dispozici.

Pomůžeme Vám s vyrušením nevyhovující formy reklamy, budeme za Vás komunikovat se třetími stranami a zprostředkujeme Vám plnohodnotnou právní podporu v případě, že bude zapotřebí.

UNITY PRO

Kdo stojí za celým projektem Unity Pro?

Někteří z našich klientů

Spolupracují s námi